תקליטן לחתונה

כל מה שרציתם לדעת על בחירת תקליטן לחתונה

 

אירועי חתונות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, ונדמה כי יש תחרות גדולה בין אנשים, בכל מה שקרוש במקוריות ובגודל האירוע. אם אין לכם את האירוע הכי גדול והכי נוצץ, אז הוא יהיה הכי מיוחד והכי מקורי, אם לא, הוא יהיה אינטימי ושונה, או במיקום שאף אחד לא יכול היה לחשוב עליו לפניכם.

אחד הדברים החשובים ביותר באירועים הוא המוזיקה. אירוע בלי מוזיקה, או לחילופין, עם מוזיקה לא מתאימה, הוא אירוע שנידון להיכשל מראש. המוזיקה יוצרת את האווירה באירוע, היא מלווה את השלבים השונים בו ומסייעת ביצירת הרגעים המרגשים בו. תקליטן לחתונה הוא אדם מקצועי אשר מלווה את האירוע משלב קבלת הפנים ועד לשלבים האחרונים של האירוע, כשאחרון האורחים יורד מרחבת הריקודים.

מה חשוב שתדעו על השירותים שתקליטנים מספקים?

תקליטן לחתונה מספק בראש ובראשונה את המוזיקה לאירוע. תפקידו הוא לבנות יחד אתכם מערך מוזיקה מתחילת האירוע ועד סופו, תוך שימת דגש לשירים וסגנון מוזיקה שאתם אוהבים, ושילוב מקצועיותו בהבנת קהל היעד.

תקליטן מגיע לאירוע לפני כולם, מכין את עמדתו ובודק את הסאונד במקום. לפני שהאורחים מגיעים הוא מתחיל לנגן את מוזיקת קבלת הפנים (בדרך כלל מוזיקה רגועה ושקטה), ובשלב החופה הוא זה שאחראי להפעיל את השיר שבחרתם רגע אחרי שבירת הכוס. לאחר מכן, בשלב האוכל, הוא אחראי להשמיע את המוזיקה שבחרתם, ולאחר מכן, החתן והכלה רוקדים את הריקוד שלהם. לאחר ריקוד החתן והכלה מעלים את הקצב עד למוזיקה הקצבית ביותר, ובשלב זה באחריותו של התקליטן לדאוג לכך שכל האורחים ייהנו ממוזיקה שתגרום להם לרקוד.

טיפים לבחירת תקליטן לחתונה

גם כשהדברים ברורים, יכול לקרות מצב בו אתם בוחרים בתקליטן שלא מתאים לכם, ולכן, חשוב לבחור את התקליטן מבעוד מועד ולוודא שהוא אכן מתאים לכם.

  • לכל תקליטן לחתונה צריכות להיות המלצות כדי שתוכלו לאמוד את טיב שירותיו, ולכן חשוב מאוד לבדוק המלצות לפני שבוחרים אותו. תוכלו לעשות זאת באמצעות חברים, מכרים, משפחה וגם באמצעות האינטרנט, בפורומים בנושא.
  • תאמו פגישות עם כמה תקליטנים ובדקו את הכימיה שלכם איתם. זכרו שתקליטן צריך להיות קשוב לצרכים ולרצונות שלכם, אך הוא גם צריך לגלות מקצועיות ולהדריך אתכם מתוך ניסיונו לגבי השירים שמתאימים לאירוע.
  • קשה לראות תקליטנים בזמן אירוע, משום שאנשים רבים לא מעוניינים שזרים יסתובבו להם באירוע. תוכלו לבקש במקום קלטות די וי די מאירועים של התקליטן.
  • כל תקליטן לחתונה מחזיק במלאי גדול של שירים, אך יש תקליטנים שמתאימים יותר ופחות לחתונות במגזרים מסוימים, ויש תקליטנים שמתמחים במוזיקה מסוימת. על כן, רצוי לבחון היטב האם התקליטן יכול להציע לכם מלאי שירים שמתאים לאירוע שלכם.